E-Oryantasyon Programları

Üniversitemize yeni kayıt yaptıran öğrencilerimiz için her yıl düzenlediğimiz E-Oryantasyon programları bu yıl da  tüm heyecanıyla devam edecektir.

E-Oryantasyon Programında Neler Var ?


Siz değerli öğrencilerimizi ailemize katıldığınız için tekrar tebrik ederiz. Artık üniversite hayatına adım atmış bulunmaktasınız. Kayıt yaptığınız ilk günden mezuniyetinize kadar tüm iş ve işlemleriniz belirli kurallar çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Eğitim öğretim süreçlerinizin daha sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için bu kurallara dikkat edilmesi gerekmektedir. İşte yeni başladığınız bu yolculukta eğitim öğretim hayatınızı kolaylaştırmak adına öğrencilerimizin akıllarındaki sorulara cevap bulabileceği, Üniversitemiz birimlerinin işleyişi hakkında bilgi sahibi olacağı, eğitim hayatınız boyunca her zaman yanınızda olacak öğretim elemanlarımızla tanışacağınız ve ayrıca Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Orhan AYDIN ile söyleşinin de yer aldığı E-Oryantasyon programlarına katılım sağlamanız önem arz etmektedir.

E-Oryantasyon programları Zoom üzerinden online (çevrimiçi) düzenlenecektir. E-Oryantasyon ile ilgili Zoom oturum bilgileri yeni kayıt yaptıran öğrencilerimize oturumların yapılacağı gün SMS ve e-posta aracılığı ile bildirilecektir. E-Oryantasyon program akışına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal e-posta adresiniz Üniversitemiz tarafından sizlerin adına açılmıştır. Ayrıca bir hesap açmanıza gerek yoktur. 

Gmail altyapısını kullanarak giriş yapacağınız kurumsal e-posta adresinizi ve şifrenizi öğrenmek için 
tıklayınız.
Kurumsal e-posta adresinize nasıl giriş yapacağınızı öğrenmek için tıklayınız.
E-posta hesabınıza girmek için tıklayınız.

E-Oryantasyon sunusuna ulaşmak için görsele tıklayınız.