E-Oryantasyon Programları

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılında Üniversitemize yeni kayıt yaptıran öğrencilerimize yönelik online olarak E-Oryantasyon programı düzenlenecektir. Program kapsamında üniversite hayatına adaptasyon, akademik ve idari süreçlerin işleyişi, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (UZEM) tarafından Uzaktan Eğitim Platformununun kullanımı, öğrenci bilgi sisteminin ve ilgili mevzuatların anlatılacağı programa ilişkin detaylı bilgilerin yer aldığı afiş aşağıda belirtilmiştir.
Online olarak yapılacak olan E-Oryantasyon oturumları için toplantı katılım linki, toplantı saatinden önce öğrencilerimizin kurumsal elektronik posta adreslerine E-posta ile ve öğrenci bilgi sisteminde bulunan GSM numaralarına SMS olarak gönderilecektir.
Oryantasyon programları öğrencilerimizin eğitim öğretim hayatlarının daha sağlıklı bir şekilde yürütülmesine katkı sağlayacağından tüm öğrencilerimizin düzenlenecek programlara katılıması önem arz etmektedir.

Önemli Not:  Öğrencilerimizin eğitim-öğretim süreçleri içerisinde yapılacak olan sınav sonuçları, etkinlikler, duyurular, önemli gelişmelerden haberdar olabilmeleri için öğrenci bilgi sisteminde yer alan iletişim bilgisinin güncel olması gerekmektedir. Öğrenci Bilgi sistemine giriş yaparak “Bilgilerimi Güncelle” butonundan İletişim bilginizi güncelleyebilirsiniz.

İletişim Bilginizi güncellemek için tıklayınız.